Нам 22 роки!

      Дочірнє підприємство "Запоріжхолод» відкритого акціонерного товариства "Київхолод" - підприємство з великим досвідом роботи в сфері холодильного та кондиціонерного обладнання.

       Ми працюємо на всій території країни та незалежно від сезону! Будь у Вас побутовий хололодильник чи величезний тунель шокової заморозки, ми у змозі надати Вам кваліфіковану допомогу за необхідністю.

       Нам є чим пишатися і ми можемо з Вами поділитися деякими напрацюваннями!

Ось декілька об'єктів, на яких ми провели монтаж і налагодження холодильного обладнання:

Холодильне обладнання складів зберігання продукції для виробництва соків «Біола» загальним обсягом на 26000 куб.м., м.Дніпро 

Холодильне обладнання складів для зберігання фруктів в газовому середовищі в пгт.Привольне Дніпропетровської обл. загальним обсягом на 21952 куб.м.

Холодильне обладнання   супермаркету «Окей», м.Кривий Ріг  

Холодильне обладнання супермаркетів «Метро» в м.Запоріжжя та «Метро» в м.Сімферополь 

Холодильне обладнання супермаркету «Караван», м.Харків 

Холодильне обладнання   супермаркетів «Білла»: м.Нікополь, м.Краматорськ, м.Маріуполь, м.Кременчук, м.Житомир, реконструкція супермаркету м.Київ; 

Комплекс холодильних камер та холодильне обладнання птахофабрики СТОВ ППЗ «Коробівський» в Черкаській обл . 

Комплекс холодильних камер кухні та пекарні та холодильного обладнання стадіону "Донбас Арена" в м.Донецьк в 2009 році та обслуговування  цього комплексу до 2013 року. 


Вже незабаром ми надамо ще фото наших робіт.

         Ви можете бути нашим наступним партнером и ми докладемо всіх зусиль , щоб Ви були задоволені результатом такого партнерства! 

Чекаємо на Вас!