Наш блог: Холодильні камери

21.11.2018

Холодильні камери призначені для охолодження, заморозки і зберігання великого обсягу продукції.

Вони використовуються як для харчових продуктів, так і для квітів, медикаментів, заготовок тощо.

Фахівці компанії «Запоріжхолод» виконують роботи з проектування, оснащення і монтажу холодильних камер різного призначення.

Холодильні камери для зберігання продуктів харчування.

Призначені для охолодження і зберігання охолоджених (заморожених) продуктів, напівфабрикатів на невеликих і великих підприємствах торгівлі та громадського харчування.

Найчастіше, являють собою модульну конструкцію з сендвіч-панелей, оснащену холодильним агрегатом, моноблоком або спліт-системою. Завдяки модульній конструкції монтаж продуктових камер типових розмірів здійснюється в досить короткі терміни.

Температурні режими:

середньотемпературні для зберігання охолоджених продуктів при температурі 0 ... + 2 ° С;

низькотемпературні для зберігання заморожених продуктів при температурі -18 ... -16 ° С.

Холодильні камери для квітів.

Призначені для демонстрації та зберігання зрізаних квітів в магазинах, на квіткових ринках.

У холодильних камерах для квітів необхідно стабільно підтримувати температурний режим і освітлення, рівень вологості і кисневого балансу.

Стіни виготовляються як з сендвіч-панелей, стійких до вологи, так і з склопакетів для можливості демонстрації квітів.

Температурний режим в двох варіантах:

для зберігання квітів з температурою + 4 ... + 8 ° С;

для демонстрації квітів з температурою + 4 ... + 12 ° С.

Холодильні камери для медикаментів.

Призначені для зберігання медикаментів в аптеках, аптечних складах, а також плазми крові в медичних установах і фармацевтичних виробництвах.

Покриття для сендвіч-панелі для медичних холодильних камер, як правило, доповнюються підлогою з покриттям проти ковзання (лист "квінтет"). Також, часто, внутрішня поверхня стінових і стельових сендвіч-панелей виготовляється з нержавіючої сталі.

Температурний режим:

холодильні камери з діапазоном температур +2 ... + 10 ° С

морозильні камери з діапазоном температур -35 ...- 50 ° С

Камери шокової заморозки.

Застосовуються в харчовій, фармацевтичній, медичній, парфумерній промисловості для різкого зниження температури сировини (продукції) за максимально короткі терміни

Існує два види камер шокової заморозки: візкові (найчастіше використовуються для заморожування м'яса, риби, птиці, плодів, ягід і т.п.) і конвеєрні (найчастіше застосовуються для заморозки напівфабрикатів, таких як пельмені, котлети, манти, хінкалі і т .п.). Процес швидкого заморожування забезпечується за рахунок роботи повітроохолоджувачів «турбо-фриз», які здійснюють обдув продукції холодним повітрям з усіх боків. Завдяки ефективній вентиляції відбувається безперервний повітрообмін між шарами продукції. Продуктивність камер шокової заморозки в перерахунку на систему безперервного заморожування становить до 500 кг / год.


.

Камера шокової заморозки складається з стінових сендвіч-панелей товщиною 120 мм, що мають лакофарбове покриття; статевих і стельових сендвіч-панелей, дверного блоку, може бути доповнена візками або конвеєрами. Оснащується спеціалізованою системою випарника і виносним компресорно-конденсаторним агрегатом.

У камери шокової заморозки регульований температурний діапазон в межах -30 ... -40 ° С