Наш блог: Матеріали для монтажу камер

20.11.2018

Сендвіч панелі з наповнювачем з пінополіуретану (ППУ)

Конструктивно сендвіч панель являє собою тришарову конструкцію: з двох сторін розташовані оцинковані і пофарбовані, покриті захисною поліетиленовою плівкою металеві листи з заповненням простору між ними жорстким пінополіуретаном, який виконує роль високоякісного теплоізоляційного матеріалу з коефіцієнтом теплопровідності k = 0,022 Вт / м2К.

Покриття: Оцинкований пофарбований листовий метал європейського виробництва, 1-го сорту товщиною 0,5-0,8 мм. Можливе застосування сталі оцинкованої з полімерним покриттям, сталі оцинкованої без полімерного покриття, сталі з покриттям пурал, пластизол, ПВХ, ПВДФ, або нержавіючого листа марки 430 або 304, дозволеного до застосування.

Сендвіч панелі для холодильних камер, завдяки різним видам  утеплювача, дозволяють вирішувати широкий спектр питань з заморожування, зберігання, охолодження продуктів харчування, транспортування квітів, медикаментів, хутряних виробів. Для ізоляції цього обладнання найбільш ефективними визнані сендвіч - панелі з поліуретановим наповнювачем. Виключно низький коефіцієнт його теплопровідності дозволяє знизити вагу, товщину, кількість витрачених матеріалів при виробництві cендвіч - панелей для холодильних камер. Висока пожежна безпека, водонепроникність, стабільна форма і довговічність сприяють їх використанню на великих підприємствах, що здійснюють заморожування і зберігання продуктів при середніх і низьких температурах.

Застосування сендвіч - панелей для холодильних і морозильних камер обумовлено оптимізацією використання холодильного обладнання, низькими витратами на технічне обслуговування, значним зниженням енергоспоживання. Незаперечні переваги застосування сендвіч-панелей в камерах промислового холоду гарантуються міцністю, ергономічністю, відсутністю навантажень на несучі конструкції і витрат на зовнішню обробку, легкістю монтажу і демонтажу, можливістю вибору конфігурації конструкції.

Сендвіч-панелі для холодильних камер успішно використовуються для монтажу нових об'єктів і служать ефективним утеплювачем для вже існуючих складів і виробничих приміщень. З метою термоізоляції об'єкта можна застосовувати панелі з односторонньою облицюванням. Виконання певних технологічних процесів допускає використання поліуретанових матів без облицювання. Це значно знижує витрату матеріалів і ціну виробу. Облицюванням сендвіч - панелей служить холоднокатаний оцинкований лист з декоративним покриттям. Панелі, призначені для зовнішнього огородження холодильних камер, мають високоміцне покриття стійке до дії агресивного середовища.

Тришарові сендвіч - панелі для морозильних камер мають профільовану поверхню, що забезпечує жорсткість і геометричну форму конструкції. Велика площа зіткнення утеплювача підвищує герметичність конструкції. Сендвіч - панелі для морозильних камер відрізняються від сендвіч - панелей для холодильних камер товщиною конструкції. Панель, що забезпечує зберігання продукції при температурі -5 + 12 С має товщину 60 і 80 мм. Температурні параметри в діапазоні -12 -28 С підтримують панелі товщиною 100 мм. Для монтажу камер глибокої заморозки використовують панелі товщиною 120 - 150 мм.

Двері, в залежності від умов експлуатації, розрізняються по товщині полотна:

Т = 60 - среднетемпературного виконання. Застосовується в приміщеннях з температурної середовищем від 0 до +55 ° С;

Т = 80 - среднетемпературного виконання. Застосовується в приміщеннях з температурної середовищем від 0 до +55 ° С;

Т = 80 - низькотемпературного виконання. Застосовується в приміщеннях з температурної середовищем від 0 до -15 ° С;

Т = 100 - низькотемпературного виконання. Застосовується в приміщеннях з температурної середовищем від -15 до -20 ° С;

Т = 120 - низькотемпературного виконання. Застосовується в приміщеннях з температурної середовищем від -20 до -25 ° С.

Низькотемпературні двері забезпечені електронагрівальними проводами (ПЕНамі) для запобігання примерзання ущільнювача профілю двері до дверного отвору.

Всі елементи дверей виконані без «мостів холоду», що виключає промерзання й втрати холоду.

Дверний блок є універсальним, з можливість установки в без пороговому і пороговому варіанті. Виготовляється з правим або лівим навісом петель.

Одностулкові холодильні двері виконуються в 2-х варіантах - «економ» і «преміум»

.

Стрічкові завіси ПВХ

Стрічкові завіси ПВХ вирішують масу проблем як на виробництві, так і в побуті. Наприклад, вони дозволяють підтримувати температуру в приміщеннях, а це дозволяє знизити вартість опалення або охолодження. Якщо в приміщенні неприпустимі протяги, то стрічкові ПВХ завіси впораються і з цією проблемою. Адже не дарма їх ще називають "термоштори". Величезною перевагою цих темоштор є те, що через дверний проріз, в який вони встановлені, вільно може проходити персонал або техніка. Тому найчастіше ПВХ завіси використовують в складських і виробничих приміщеннях.